Úvod | Mapa stránek | Tisková verze | Kontakt


Kolekce pro klidné usínání
www.klidneusinani.cz

Nacházíte se: www.klidneusinani.cz    Úvod

Naše nabídka
Vstupte do diskuze o produktech twilight playfoam.cz alexander-hry.cz

Uklidňující želvička Vítěz Hračka roku New York 2013


logo Cloud b

logo Pexi
Vítejte na klidneusninani.cz,
oficiálních stánkách
hraček Cloud b
pro Českou a Slovenskou republiku

 

 

 

 

30.5.2017
Představujeme Vám první novinku Cloudb v roce 2017.
Jedná se o multufunkční tišítko s názvem Sladké sny (Cloudb Sweet Dreamz OTG™)
Je to skvělý pomocník pro ukonejšení rozmrzelých a unavených miminek.
Vybrat si můžete ze dvou variant! A co všechno tato roztomilá věcička umí?
Pro více informací klikněte na obrázek.

 

 

Sladky_sen s holcickou


 

4.4.2017
V těchto dnech pro vás připravujeme nové hračky od Cloudb.
V novinkách se objeví technicky vyspělé hračky pro nejmenší miminka tak i pro větší kluky a holky.  Již brzy v prodeji! 

 

 

24.11.2016
Cloudb získalo další ocenění a to v prestižní soutěži HAČKA ROKU 2016!
Uklidňující želvička Aqua se díky Vašim hlasům a hlasům odborné poroty obsadila krásné 3.místo.Děkujeme všem, za podporu a hlasování v tomto ročníku. Želvičku můžete zakoupit ZDE.

  Uklidnujici_zelvicka_hrackaroku_2016Hracka roku_3_misto

 

 

19.05.2015Uklidnujici Zabicka u postylky
Uklidňující kolekce se rozrostla o nového člena
Novým členem do kolekce Uklidňující nemůže být nikdo jiný než Uklidňující Žabička.
Kombinuje dvě skvělé funkce - světlo a zvuk. Na stěny dětského pokojíčku promítá krásné mořské vlny a vydává uklidňující zvuky moře, které můžete pomocí tkačítek ztlumit nebo zesílit. Vlny se mohou po pokoji vlnit jako u moře nebo si pomocí tlačítka vlny zastavíte. Budete se s vašimi dětmi cítit jako na dovolené.

Uklidnujici Zabicka

 


06.05.2015
Kolekce Zářící ZOO
I v měsíci květnu pro děti máme skvělé novinky. Připravili jsme kolekci Zářící ZOO, kterámá čtyři členy Aligátora, Tygříka, Opičku a Zebru skvěle se například hodí jako kamarád na dovolenou aby i tam netrápila děti tma při usínání. Zvířátka promítají barevné hvězdičky a smajlíky. Dětem se bude báječně usínat.

 AligatorOpičkaTygrikZebra

 

 

06.03.2015Chameleon v postylce
Barevný Chameleon Karlík z nejlepšího plyše
Pro Vaše děti máme nového člena do rodiny výrobků Cloud b je to hravý Chameleon Karlík. Tento báječný kamarád bude s dětmi přes den jako příjemná plyšová hračka s melodickými jamajskými zvuky a večer za pomoci zabudovaných bezpečných LED žárovek bude děti doprovázet do říše snů. Tento neodolatelný kamarád mění barvy ve třech odstínech modré, zelené a červené.
Pro klidné usínání dětí.

 

Chameleon Karlík

 

20.02.2015Slunickova Sovicka na postylce
Roztomilá společnice Sluníčková Sovička
Máme tu novou dokonalou společnici pro klidné dny a noci dětí a také Vás rodičů. Přehrává 4 zvuky nebo melodie, které jsou miminkům a dětem nejbližší. Pomocí pásky se suchým zipem jí snadno přiděláte k postýlce, ke kočárku nebo do auta na cesty. Je vyrobena z velmi příjemného plyše.
Pojďte trávit chvilky s Vašimi dětmi s příjemně měkou Sluníčkovou Sovičkou.

 

Sluníčková Sovička

 

09.02.2015Cosmic UFO hračka
Únorové novinky nejen do postýlky!
Na únor jsme si připravili novinky, které budělat společnost Vaším dětem nejen při klidném usínání. Hračky se také skvěle hodí k hraní. COSMIC UFO je létající talíř se kterým objevíte spoustu zvuků a při usínání budou děti doprovázet barevné světelné efekty jako například kouzelná mnohobarevná polární zář.

Jako další novinka je tu Máma Koala a mimi, která přehrává 4 Mama Koala a mimi na postylcepřiro- zené zvuky tlukot srdce jako u mamink, jarní déšť, mořské vlny, zpěv velryby, tyto zvuky příjemně uklidňují miminka i starší děti.

              Cosmic UFO       

22.9.2014
Přijďte se podívat na novinky na veletrh FOR TOYS!
Všechny novinky si můžete prohlédnout na našems stánku (č. C14, Hala 1) na veletrh hraček FOR TOYS v Praze-Letňanech.  Přijďte a zažijte úžasný pocit z hraček cloud b na vlastní "kůži".
Těšíme se na Vás ve dnech 2.-5.10.2014!

 

26.6.2014Hvězdná želvička s Bluetooth
Těšte se na technicky pokročilé novinky
I pro letošní rok jsme nachystali krásné nové hračky, které potěší vaše děti. Uvedeme do ČR a SR hi-tech hračku využivající Bluetooth technologii pro ovládání hračky tak, abyste byly vašim dětem ještě blíže, když usímají.
Již brzy představvíme Hvězdnou Želvičku s Bluetooth.

 

 

14.11.2013
Cloud b prosazuje právo duševního vlastnictví proti padělkům

Cloud b rozšířila celosvětovou kampaň na ochranu svých výrobků - hraček a knih, včetně Twilight Turtle (Hvězdná Želvička) a Twilight Ladybug (Hvězdná Beruška), od prodejců padělků a porušovatelů práv. Jako reakci na na spotřebitelská oznámení a stížnosti na padělky, firma  Cloud b podala formální oznámení k evropským a americkými orgánům na ochranu spotřebitele.
Doposud společnost uzavřela množství dohod a vyhrála i soudní spory proti prodejcům nedovolených produktů v USA, Evropě, Kanadě, Austrálii, na Novém Zélandu a v dalších zemích. Kromě toho, Cloud b spolupracuje s celními úřady po celém světě a zajistila zásilky padělků, které byly byly následně zabaveny a zničeny.
Zdroj: Toy Toy Book Report

 

16.9.2013
O těchto Vánocích se už žádné děti nebudou bát!

Přinášíme Vám novou kolekci hraček pro klidné usínání.

Máte potíže s usínáním svých ratolestí? Darujte si k Vánocům krásný dárek!

 

Tyto hračky Vašim dětem usnadní usínání, které se tak pro ně stane zábavnější, a navíc jim pomohou překonat přirozený strach ze tmy. Na výběr máte nyní z dalších 7 novinek, které jsme exkluzivně připravili právě pro Vás! O každé novince se nyní můžete dozvědět spoustu informací přímo zde, na našich webových stránkách, a vybrat tak tu pravou přímo pro Vaše děti.

 

Přejeme Vám i Vašim dětem klidné usínání.. :-)

 Hvězdné autíčko Uklidňující želvička Zářící chobotnička - růžová Beruška červená

 

 

15.6.2013
Podívejte se na video s fantastikou novinkou!

Vítěz Ceny Hračka roku z New Yorku 2013 Uklidňující želvička promítající podmořskou vodní hladinu ZDE

 

 

Kolekce pro klidné usínání - Twilight collection roste s vašimi dětmi

Jděte spát pod noční hvězdnou oblohou! Oceněná hračka Hvězdná Želvička-Twilight Turtle a Hvězdná Beruška-Twilight Ladybug udělají čas usínaní zábavnější nejen dětem každého věku.
Tyto příjemné noční „lampičky“ se souhvězdím, jsou skvělou společností pro čas usínání i spánku a pomáhají dětem překonat přirozený strach ze tmy.

 

Malý rozdíl s velkými důsledky
V prodejnách i na internetu se můžete setkat také s kopiemi našich báječných hraček. Je na každém a jeho svědomí, aby si rozhodl , co skutečně chce pořídit pro své děti. Pokud anonymní výrobce z Číny ošidí kvalitu, ušetří za testování, kontrolu kvality a používá levné netestované materiály, vždy se mu podaří snížit cenu. Cloud B je jiná. Nikdy nešetří na bezpečnosti pro nejmenší děti, které se nemohou bránit. O to více to platí s hračkami pro miminka. S Cloud B máte vždy jistotu, že dětem dáváte bezpečné hračky, které je neohrožují. Alergie, ftaláty, zakázané chemické látky, ostré hrany apod. s ničím takovým se u Cloud B nesetkáte.

Rozdíl je v bezpečnostních certifikátech, které nejsou levné. Vždy je máme k dispozici a kdykoliv je na požádání poskytujeme.  My si totiž za kvalitou a bezpečností hraček stojíme. Ale co ostatní výrobci a dodavatelé...?

 

Originální produkty Cloud b  mají záruku 100% kvality a jsou bezpečné pro Vaše děti.
Od 1.9.2013 na ně poskytujeme záruku 4 roky!

 

 

turtle stars

Rostou v vašimi dětmi

Hvězdné hračky porostou s vašimi dětmi, které se, již jako starší, mohou naučit vyhledat mezi spoustou hvězd  na stěnách i stropu místnosti souhvězdí, která najdou na skutečné noční obloze.

zelvaberuska