Úvod | Mapa stránek | Tisková verze | Kontakt


Kolekce pro klidné usínání
www.klidneusinani.cz

Nacházíte se: www.klidneusinani.cz    O nás

Naše nabídka
Vstupte do diskuze o produktech twilight playfoam.cz alexander-hry.cz

 

logo Pexi
 
 
Navštivte také naše hlavní stránky www.PEXI.cz,
kde najdete další zajímavé hračky.

 

Distributorem hraček Cloud b a provozovatelem těchto stránek je Pexi s.r.o.
Jsme jediným výhradním oficiálním distributorem značky Cloud B v České a Slovenské republice.
Na tzv. šedé dovozy, neposkytujeme záruční ani pozáruční opravy.

 

O NÁS :

Společnost PEXI vznikla v roce 2006 jako nástupce firmy Marcel Pech, která kromě jiných aktivit dodávala dětské digitální teploměry do maloobchodní sítě a do lékárenských velkoobchodů. (Dnes jsou dodávány digitální teploměry pod značkou pexiMED). Na tyto aktivity navázala distribucí her a hraček od výrobců z Evropské unie, později i z USA.

 

Spolupracujeme s největšími hračkářskými řetězci a prodejci papírenského sortimentu, dodáváme zboží do hypermarketů a obsluhujeme i hračkářské a papírenské velkoobchody v České a Slovenské republice. Od svého vzniku spolupracujeme také s nezávislými prodejnami hraček a papíru a v posledních letech jsme rozšířili přímou distribuci do knihkupectví.

Našim krédem je dodávat kvalitní, zajímavé hračky a hry za rozumnou cenu, dostupné co nejširší vrstvě zákazníků, které mají pro své uživatele smysl a užitek. Naši dodavatelé musí vždy splňovat přísné normy pro výrobu hraček EN 71 a označení CE. Jiné hračky u nás nenajdete.

 

O roku 2007 zastupujeme značku naučných a společenských her Alexander pro český a slovenský trh, ke které jsme přidali po pečlivém výběru několik dalších dodavatelů. V současné době zastupujeme tyto značky, kterým věnujeme náležitou a plnou péči – Alexander, PlayFoam, Learning Resources, Cloud B a Doodle Roll.

Svým sponzorským programem celoročně podporujeme pořadatele velkých i malých sportovních, vzdělávacích a společenských akcí pro děti. Spolupracujeme aktivně s Nadačním fondem Zdeňky Žádníkové a hudebním duem pro děti „Vanda a Standa“.

 

PEXI – hry, co mají hlavu a patu.

 

 

 

KONTAKTY:

Pexi s.r.o., Podnikatelská 565, Praha 9, 19011
IČ: 27637328, DIČ: CZ27637328
Registrace v OR: MěS Praha, odd.C, vl.120606

 

Máte připomínku nebo žádost?

Tel./Zázn./Fax: 274023224

Kontaktujte nás také na: info@pexi.cz

 

Již od roku 2007 pro vás hledáme to nejlepší mezi hrami a hračkami v Evropě a ve světě.
Jsme výhradním distributorem několika značek her a hraček. Mezi našimi produkty najdete
nešpinivou modelínu PlayFoam, naučné a společenské hry Alexander, hračky za kapesné FUN, hračky pro klidné usínání Cloud b a také kreativní hračku Doodle Roll.

 

Nesnažíme se aby jsme měli vše, co je možné nakoupit. Firmy ke spolupráci si vždy pečlivě vybíráme, tak aby jsme mohli zaručit maximální možnou kvalitu a bezpečnost námi dodávaných výrobků.

 

Maximální důraz klademe také na přínos her nebo hraček dětem i dospělým.
Děláme hračky pro radost vaší i naší.

 

Váš Team Pexi