Úvod | Mapa stránek | Tisková verze | Kontakt


Kolekce pro klidné usínání
www.klidneusinani.cz

Nacházíte se: www.klidneusinani.cz    Příběh Cloud b

Naše nabídka
Vstupte do diskuze o produktech twilight playfoam.cz alexander-hry.cz

  

Příběh CloudB

 

Výrobky pro klidné usínání jsou určeny dětem každého věku, aby ji pomohl lépe usínat a spát.

Naší filozofie je, že každé dítě si zaslouží klidný noční spánek pro svůj zdravý vývoj, „Cloud B“ se stalo důvěryhodným jménem pro rodiče na celém světě.


Naše výrobky, které obdržely četná ocenění, jsou vyvinuty na základě konzultací s poradním sborem pediatrů a odborníků s jediným cílem: dosáhnout lepší, bezpečnější spánek pro vaše děti.


Naše oddanost inovacím odpovídá naší vášni pro design a styl.
Cloud B používá pouze nejjemnější materiály pro zajištění kvality a elegance, kterou si vaše děti zaslouží.

Cloud B se tak rozhodla poskytovat, méně šťastným dětem kvalitní spánek, který si zaslouží, prostřednictvím darů a finančních příspěvků dobročinným organizacím po celém světě.

My v Cloud B, jsme se zavázali k vývoji nejkalitnějších výrobků, které pomáhají dětem usínat a zjednodušují rodičům život.


Založili jsme Dozorčí radu odborníků, aby nám pomáhala při  konstrukci a vývoji. Tato Rada  odborníků zajišťuje, že všechny naše výrobky jsou funkční, bezpečné a mají tu nejvyšší kvalitu.

 

The Cloud B Rada odborníků:


Dr. Ruth Demonteverde, MD - je pediatrička v soukromé praxi v Manhattan Beach, Kalifornie
Dr. Laura Sergis, MD – je pediatrička se soukromou praxí v Torrance, Kalifornie
Bronwyn Bond –  jako pediatrická asistentka, profesionální švadlena a matka tří dětí. Paní Bondová přináší velké zkušenosti do Cloud B Poradní rady. Původně z Nového Zélandu, paní Bond vyvinula řadu výrobků pro spaní svých synů a přináší tvořivost a know-how do Cloud B.
Betsy Delurgio –  Matka dvou dětí (Samantha a Elisa), které používají Cloud B výrobky. Její připomínky jsou vlemi cenné pro vývoj našich výrobků. Její nejmladší dcera Elisa je nejen Cloud B "zkušební osoba"  , ale je také naší modelkou!
Jackie Choe – Jackie přináší jedinečné poznatky pro Cloud B Dozorčí radu.  Nejenže je matka 11-měsíčního miminka, ale má také zkušenosti z práce z maloobchodních „Baby boutique“ v Los Angeles.  Díky ní můžeme důkladně pochopit  výrobky pro malé děti.
Jodi Mixon, B Ed –  Jodi je školní konzultantka, která pomáhá rodičům při vytváření tvůrčího prostředí pro výuku studentů. Jako pedagog s 13 letými zkušenostmi a čerstvá maminka,  vnáší učitelský pohled pro marketing výrobků a rodičovské vzdělávání.