Úvod | Mapa stránek | Tisková verze | Kontakt


Kolekce pro klidné usínání
www.klidneusinani.cz

Nacházíte se: www.klidneusinani.cz    Prohlášení k neautorizovaným dovozům Cloud B

Naše nabídka
Vstupte do diskuze o produktech twilight playfoam.cz alexander-hry.cz

PROČ SE PRODÁVAJÍ HVĚZDNÉ HRAČKY CLOUD B ZA POLOVIČNÍ CENU?


Možná i vy jste našli na internetu neuvěřitelně nízké ceny, nebo jste dostali nabídku na nákup našich Hvězdných hraček (Hvězdné Berušky, Hvězdné Želvičky a Hvězdné Mořské Želvičky) od jiného dodavatele.


OFICIÁLNÍ PROHLÁŠENÍ:

Společnost Pexi s.r.o. je jediným oficiálním distributorem hraček Cloud B na území České a Slovenské republiky, s pověření agenta pro Evropu Cashmere Heaven Ltd., UK.

Společnost Pexi nenese žádnou odpovědnost za distribuci hvězdných hraček jinou firmou, nedrží na ně záruku, ani nezodpovídá za škody, těmito hračkami způsobenými.

Cena za, kterou jiní „nelegální“ dovozci výrobky Cloud B prodávají není společností Pexi garantována. Společnost Pexi také nemá nic společného s (ne)plynulostí dodávek jiných firem.

Ceníky a oficiální obchodní podmínky zašleme na požádání. Pište na email obchod@pexi.cz.

Pracujeme na vyřešení této dvoukolejnosti distribuce, která byla pravděodobně způsobena lidskou chybou v řetězci výroba - majitel patentu – světoví distributoři, nebo se jedná o vadné, nebo poškozené kusy.JIstotu originálu máte pouze u nás.

Na vyřešení této nepříjemné situace velmi intenzivně pracujeme, abychom vám opět mohli zajistit spolehlivé a dlouhodobé zázemí pro distribuci výrobků Cloud B.

Do vyřešení situace jsme zcela zastavili tiskovou inzerci a podporu.

Na podzim a před vánoce připravujeme televizní kampaň a zařadíme další novinky Cloud B!V Praze 7.1.2008

Marcel Pech-jednatel, Pexi s.r.o., Podnikatelská 565, Praha 9